IT Освіта

Що таке QA і як стати тестувальником з нуля: блог IT-школи Hillel

QA Engineer – це спеціаліст, який відповідає за те, щоб продукт мав належну якість. Простіше кажучи, певний продукт має відповідати вимогам замовника. Тобто, в ньому немає суттєвих несправностей і все працює, як має. Якщо зараз би довелося обирати якусь мову для автоматизації, я б обрав Python.

як стати qa engineer

У мене є знайомі, які повелися на пропаганду «Увійти в IT легко та весело! Одна з основних причин відмов — банальне незнання англійської. Як не крути, але ми здебільшого працюємо на експорт, і вміння комунікувати із замовником надважливе. Багатьох знайомих, які і досвід мали, і бажання, завертали просто через це. Вчіть мову, дивіться навчальний контент англійською, пробуйте спілкуватися.

Хто такий QA Automation Engineer?

Технічні знання людей із профільною (технічною) освітою то вже не перевага? Якби хотілося б, щоб про лікарів чи пілотів говорили, що люди «після курсів» мають більше переваг, https://deveducation.com/uk/courses/manual-qa-engineer/ ніж вони, які вчили медицину роками. І, найімовірніше, ви так чи інакше щось колись перевіряли раніше. Зробіть акцент на цьому, а решту відкиньте або опишіть стисло.

  • 14 експертів із GlobalLogic без довгих нудних описів із ґуґла пояснюють, чим займаються щодня, що в них за професія та де їй можна навчитися.
  • 73% студентів DAN.IT протягом 3 місяців після або під час навчання одержують оффер.
  • Для тих, кому ліньки читати довгі відгуки — я в захваті, знайшла роботу через 3 місяці від початку навчання не маючи технічної освіти.
  • Тож усе, на чому слід концентруватися, — це навчання і розвиток.

Навіть якщо нічого не вийде, ви все одно можете запам’ятатися. Techmind — це технічний курс для проектних менеджерів нетехнічних позицій в ІТ. Ідея в тому, щоб навчити таких людей базовому розумінню, як виглядає процес розробки. Так буде значно легше знаходити спільну мову з командою, коли почнеш працювати на реальному проекті.

Кар’єрні перспективи: як і куди може рости QA automation engineer

Quality Assurance— це найширший спектр діяльності. Quality Assurance спрямоване на побудову процесів контролю якості задля забезпечення певного рівня якості. У процесі Quality Assurance може брати участь уся команда, яка працює над проектом.

Індустрія швидко розвивається і стандарти стрімко змінюються. Але є базові знання, які необхідні для початку. Як бачите, операцій в цьому ланцюжку досить багато.

Залишити заявку

Також він відповідальний за визначення готовності продукту до випуску в продакшн. Мета Quality Control спеціаліста – формування об’єктивної картини стану якості ПЗ на різних етапах розроблення. Можна сказати, що спеціальність тестувальника є підмножиною спеціальності QC Engineer.

як стати qa engineer

Якщо вас цікавить цей напрямок і ви хочете стати QA інженером, пропонуємо до вашої уваги добірку курсів та вебінарів ITVDN, які ви знайдете на сторінці спеціальності Quality Assurance. Якщо вас цікавить автоматизоване тестування, додатково вивчіть Python або Java + фреймворк для тестування (Selenium, PyTest, Robot Framework або інший). Це дозволить вам створювати скрипти, які автоматично виконуватимуть тестування, позбавляючи вас зайвої рутини. Методології розроблення – це своєрідні путівники процесами ефективного розроблення ПЗ. Їх застосування допомагає організувати максимально продуктивну роботу всіх учасників, які безпосередньо чи опосередковано задіяні у розробленні продукту відповідно до обраної стратегії.

QA-інженер відповідає за технічну якість продукту

Опанування певної ІТ-професії вимагає інтенсивного навчання та регулярної практики. Однак як вибудувати свій процес навчання в умовах блекауту? Які є варіанти навчання за умов відсутності світла та інтернету? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете у даній статті. Далеко не всі айтівці – програмісти, які пишуть код. Можна не знати жодної мови програмування, але при цьому бути незамінним спеціалістом в ІТ.

як стати qa engineer

Mate academy зацікавила мене структурою та графіком. Ти отримуєш постійний загруз, усе інтенсивно, щоранку я маю прокидатися та вчитися. Думаю, що великою перевагою Mate є саме структурованість і логічність усіх процесів. Термінал — один з основних інструментів будь-якого розробника.

Як стати QA спеціалістом у 2023

Метою автоматизації є скорочення кількості тестів, які потрібно запускати вручну, а не усунення ручного тестування загалом. Більшість людей уявляють QA-інженера як людину, яка щодня натискає на будь-які випадкові елементи управління програми з надією, що вона зламається. І при цьому вважають, що для посади тестувальника не треба мати глибоких технічних знань, а отже — легше пройти співбесіду та «увійти в ІТ».

Що входить в обов’язки QA-engineer?

QA інженер може вирости до техліда, тестліда, тімліда, QA Manager. Можна трохи змістити фокус з тестування і стати продакт оунером, скрам-майстром чи розвиватися більше в технічному напрямку та безпосередньо розробці й стати девелопером. Обговорення планів і деталей роботи над функціоналом. QA інженерам дуже важливо бути присутніми на таких зустрічах, бо інші спеціалісти можуть не врахувати певні нюанси нашої роботи або ж ми в майбутньому можемо прогавити важливі моменти. Не забуваємо, що Джіні орієнтований на український ринок, а на міжнародному ринку зарплати QA-інженерів вище. У США, наприклад, середня зарплата тестувальника – 96 тисяч на рік, що в місяць дає 8 тисяч доларів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *